Hlídejte si data

Hlídejte si data

„Kdo lže, ten krade a ten, kdo krade, patří do vězení,“ říkávaly naše babičky. Tehdy měly na mysli hlavně to, co se dá uchopit a odnést. Dnešní doba přeje virtuální realitě. Téměř každá firma, bez ohledu na předmět podnikání, se neobejde bez počítače a místo šanonů si ukládá informace o klientech a firemní strategii v příslušných žlutých složkách na disk. Pokud patříte mezi ně, je na čase zbystřit. I data jsou vlastnictvím, a pokud o ně přijdete, můžete mít problémy.

Autor článku Život nápadům 12.01.2015
0 komentářů
Zkuste rozjet podnikání s Úřadem práce ČR

Zkuste rozjet podnikání s Úřadem práce ČR

Pokud patříte mezi ty, kteří již nějakou dobu nemohou najít práci a zároveň už déle nosíte v hlavě podnikatelský nápad, ale nevíte, kde vzít počáteční kapitál, vězte, že jistá šance tady je. Kromě toho, že si půjčíte u banky, od známých či rodiny, můžete požádat o příspěvek na rozjezd podnikání také Úřad práce ČR (ÚP ČR).

Autor článku Život nápadům 29.12.2014
0 komentářů
Certifikát jako značka kvality

Certifikát jako značka kvality

Dnešní doba přeje nejen připraveným, ale také těm vybaveným. V případě firem vybaveným mimo jiné těmi správnými certifikáty. A že jich je k mání opravdu hodně. Počínaje normami typu ISO 9000 přes označení firmy přátelské rodině až po certifikáty, které vypovídají o ekologické odpovědnosti zaměstnavatele. Určitě mohou zvýšit Vaši prestiž a v případě, že se rozhodnete nějaké to osvědčení získat, dokazují Vaši snahu být stále lepší a společensky odpovědní.

Autor článku Život nápadům 17.12.2014
0 komentářů
Na každou změnu je třeba se dobře připravit

Na každou změnu je třeba se dobře připravit

Je v lidské přirozenosti bránit se novotám. Ale bez flexibility a otevřenosti změnám by nastala stagnace. A kdo chvíli stál, stojí opodál. Jak na to, abyste změny ve Vaší firmě zvládli dobře jak Vy, tak i Vaši zaměstnanci a zákazníci?

Autor článku Život nápadům 09.12.2014
0 komentářů
Zaměstnat nebo spolupracovat na živnostenský list?

Zaměstnat nebo spolupracovat na živnostenský list?

Začala jste podnikat, zakázek Vám přibývá a Vy už nezvládáte všechno dělat sama. Na druhou stranu si ještě netroufnete opravdu někoho zaměstnat na plný úvazek. Jak to udělat co nejvýhodněji a přitom legálně pro obě strany?

Autor článku Život nápadům 19.11.2014
0 komentářů

Co Vám umožňuje
registrace?

  • aktivně diskutovat
    s ostatními
  • komentovat veškeré dění
  • ptát se na to, co Vás zajímá
  • sdílet své zkušenosti a sbírat nové
  • vytvořit si vlastní profil a podělit se o svůj příběh
  • díky newsletterům získávat veškeré informace jako první
Registruj
 

 


< Březen 2017 >

 

Po
Út
St
Čt
So
Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

Aktivita na Facebooku

12,2 %
Ženy v číslech

 

Jako hlavní zaměstnání zvolilo podnikání 12,2 % žen oproti 22 % mužů.

s.pageName = "Život nápadům - Staňte se součástí komunity:novinka-predstavujeme-lektory-vikendove-akademie-markenting-director-pavlina-louzenska-html"; delete s.pageState; s.prop4 = "Generic"; s.prop5 = "Novinky"; s.prop6 = "Novinky"; s.prop7 = ""; s.prop8 = "CZ";