Představujeme lektory víkendové akademie – Kamila Zárychtová, zakladatelka klubů Business for Breakfast

04.08.2014 11:40

Představujeme lektory víkendové akademie – Kamila Zárychtová, zakladatelka klubů Business for Breakfast

Kamila Zárychtová je zakladatelkou konceptu podnikatelských klubů Business for Breakfast v České republice. Prostřednictvím projektu šíří myšlenku byznysu na bázi doporučení, spolupráce a dlouhodobých obchodních vztahů. Podstatou systému klubů BforB je pomoci podnikatelům získat nové zakázky, navázat důležité kontakty, získat podstatné informace a umět využít obchodní příležitosti.

 

Jak dlouho spolupracujete s iniciativou Život nápadům?

Letošní spolupráce je pro mě novinkou. Velmi si vážím toho, že se do této fantastické činnosti mohu zapojit a sdílet s dalšími ženami své zkušenosti. Ráda se podělí o  rady a tipy z Networkingu, které jsem získala v rámci svého projektu nejen ve Velké Británii, ale také během už 5letého působení v České republice.

Proč jste se rozhodla vystoupit na letošním ročníku akademie Život nápadům?

Když mě Petra Hubačová oslovila s tímto nápadem, velmi mě to potěšilo. Šířit osvětu kvalitního Networkingu je mým posláním v České republice. Do ČR jsem před 5 lety přivedla koncept podnikatelských klubů, které jsou přímo na Networkingu postavené. Spolupráce s podnikateli, budování důvěry a vzájemná pomoc prostřednictvím doporučení je stále něco, co si zaslouží osvětu, šíření a pozornost byznysmenů. Je to dlouhodobá záležitost, která velmi dobře funguje a navíc mění podnikatelskou kulturu k lepšímu.

Jaké bude tam Vaší prezentace?

Pro účastnice akademie jsem si připravila „našlápnutý" workshop plný interakce. Účastnice si například osvojí techniku, jak se přidat ke každé skupině lidí a jak prolomit ledy první konverzace. Zároveň získají praktické tipy k tomu, aby jim Networking dobře fungoval.

Proč jste se rozhodla právě pro tuto oblast?

Protože moje firma je postavená na referenčním Networkingu a Networking je něco, čím se dennodenně zabývám. A protože Networking je něco, čím žiji, co dýchám a co prostě jsem.

Co považujete v životě a v byznysu za nejdůležitější?

V životě potřebuji, aby mě věci, které dělám, bavily a dávaly smysl. Moje krédo je: „Pozitivní a aktivní přístup".

Vaše koníčky?

Miluji turistiku - hory, lesy a příroda vůbec – to je moje vášeň.

Jak relaxujete?

Jednoznačně turisticky - na horách, v lese, v přírodě, nejraději s partou fajn přátel.

Vaše doporučení jak zvládnout práci bez stresu?

Dělejte práci, která Vás baví a dává Vám smysl. Ale najděte si přitom i čas na sebe a své záliby a hlavně – DOBÍJEJTE BATERKY.

Jakou chybu byste už nikdy nezopakovala?

To je těžké říct. Každá chyba mě nakonec někam dovedla a něčemu naučila. Asi proto se jich dopouštíme. Musíme si uvědomit, že když něco děláme, snažíme se to dělat právě v tom okamžiku co nejlépe. A když to to nevyjde, tak to holt zase musíme napravit, jak nejlépe to umíme.

Váš názor

Mohlo by Vás také zajímat

Představujeme lektory víkendové akademie – produktová designérka Anna Marešová

Představujeme lektory víkendové akademie – produktová designérka Anna Marešová

Anna Marešová začala sbírat prestižní ocenění už během studií na Fakultě umění a designu univerzity v Ústí n. Labem a následně britské University of Derby. Za svou bakalářskou práci Tramvaj pro Prahu získala mimo jiné cenu Národního technického muzea či Spotlight award 2009, Excelentní studentský design 2009 a prestižní cenu za nejlepší studentskou práci na Bienále of Industrial design BIO 22.

Autor článku Život nápadům 04.07.2014
0 komentářů
Představujeme lektory víkendové akademie – Marketing Director Pavlína Louženská

Představujeme lektory víkendové akademie – Marketing Director Pavlína Louženská

Pavlína Louženská vystudovala Masarykovu univerzitu v Brně a vědomosti sbírala i v Německu, kde absolvovala stáž na Universität zu Köln. Vše pak zúročila v praxi – dnes působí v největší internetové agentuře v ČR a na Slovensku, ve společnosti H1.cz, jako marketingová ředitelka.

Autor článku Život nápadům 07.07.2014
0 komentářů
Představujeme lektory víkendové akademie – Irena Zatloukalová, tisková mluvčí Seznam.cz

Představujeme lektory víkendové akademie – Irena Zatloukalová, tisková mluvčí Seznam.cz

Na střední škole se věnovala v našich končinách neobvyklému koníčku – debatování. Dostala se do reprezentačního týmu ČR a s ním třikrát na mistrovství světa, na vysoké škole v téhle disciplíně vyhrála několik českých turnajů. Dostala debatování na svoji Alma Mater – Fakultu sociálních studií Masarykovy univerzity – jako jeden z kurzů. Debatování ji naučilo především dobré argumentaci, přesvědčivosti, ale i předvídavosti a rychlé reakci. To se snaží předávat dál – ať už debatérům, nebo na školeních.

Autor článku Život nápadům 11.07.2014
0 komentářů

Co Vám umožňuje
registrace?

  • aktivně diskutovat
    s ostatními
  • komentovat veškeré dění
  • ptát se na to, co Vás zajímá
  • sdílet své zkušenosti a sbírat nové
  • vytvořit si vlastní profil a podělit se o svůj příběh
  • díky newsletterům získávat veškeré informace jako první
Registruj
 

 


< Březen 2017 >

 

Po
Út
St
Čt
So
Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

 

Aktivita na Facebooku

12,2 %
Ženy v číslech

 

Jako hlavní zaměstnání zvolilo podnikání 12,2 % žen oproti 22 % mužů.

s.pageName = "Představujeme lektory víkendové akademie – Kamila Zárychtová, zakladatelka klubů Business for Breakfast | Život nápadům - Staňte se součástí komunity:novinka-predstavujeme-lektory-vikendove-akademie-kamila-zarychtova-zakladatelka-klubu-business-for-breakfast-html"; delete s.pageState; s.prop4 = "Generic"; s.prop5 = "Novinky"; s.prop6 = "Novinky"; s.prop7 = ""; s.prop8 = "CZ";